Středa 19. unora 2020, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Fireport 970
Středočeský kraj

Mezi obcemi Lety a Rovina v okrese Praha-západ havarovala tři osobní vozidla, lehce zraněny byly čtyři osoby – dvě ženy a dvě děti. Ošetřila je posádka RLP Trans Hospital Plus a ve spolupráci s vozem RZP Středočeského kraje byli pacienti převezeni do nemocnice k dalšímu ošetření.

Na místě zasahovali profesionální hasiči z Řevnic a dopravní policisté, kteří šetří celou událost. Přibližně hodinu po nehodě se udělalo nevolno jedné ze svědkyň havárie a tak hasiči přivolali ještě další posádku zdravotníků k ošetření a převozu této pacientky.

Banner mototruck 600x90 OK

K požáru kuchyně v Rudné, v ulici U Pelikána, vyjeli místní dobrovolní hasiči společně s kolegy z Ořechu a profesionální jednotkou z Berouna. Po příjezdu byl průzkumem zjištěn požár v kuchyni, který kompletně zakouřil celý prostor bytu. Jednotka z Rudné připravila útočný proud D a zasahovala v dýchací technice.

Při průzkumu hasiči zachránili králíka, který se nadýchal kouře. Oba obyvatelé bytu stačili před požárem utéct. nadýchali se však zplodin a byli převezeni ZZS na ošetření do nemocnice.

Banner MIBAG_2012 OK