Sobota 31. října 2020, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Středočeský kraj

Na křížení silnic I/38 a I/12 došlo ke střetu osobního vozidla s nákladním, přičemž řidič osobáku se měl na silnici otáčet a nákladní vůz do něj z boku narazil. K nehodě ihned přijeli hasiči, kteří zasahovali u jiné nehody kousek od střetu. Na místo byla dále vyslána další jednotka hasičů, lékař a záchranáři.

Řidič osobního vozu, figurujícího ve druhé nehodě, byl s lehkým zraněním předán do péče záchranné služby. Hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny a zajistili vozidlo proti požáru. Příčiny první nehody vyšetřují kriminalisté, příčiny druhé nehody vyšetřují dopravní policisté.

policejnidenik.cz

Profesionální hasiči z Nymburka, Kolína a jejich dobrovolní kolegové z Peček zasahují na 34 km dálnice D11, odkud je hlášený požár kabiny nákladního automobilu. Po příjezdu na místo událost potvrzena, nákladní automobil byl zasažen plamenným hořením v plném rozsahu.

Hasiči pracují v dýchací technice a nyní vyskladňují převážený náklad v podobě cigaret a krmiva pro zvířata (psí granule). Provoz je v místě události omezen.